» Bachovy esence
 

BACHOVA KVĚTOVÁ TERAPIE

 - BACHOVA KVĚTOVÁ TERAPIETyto esence jsou čistě přírodní výtažky ze stromů a květin, připraveny speciální technologií za pomoci slunce. Užívají se perorálně (ústy) a největší jejich předností je, že se mohou kombinovat s jakoukoliv jinou terapií (i léky) a užívat je mohou lidé od početí (v těhotenství) až do stáří. Tyto kapky se dovážejí z Anglie a pouze tyto originály zaručují správné výsledky v léčení.

Bachovy esence se poprvé objevily v roce 1930 jako výsledek dlouhodobé práce známého britského lékaře dr.Edwarda Bacha. Tyto dnes již slavné Bachovy esence velmi brzy prokázaly, že mohou mít pro člověka nedocenitelný význam. Fungují tak, že jako první srovnají psychiku pacienta a tím tělu umožní rychleji se uzdravit. Každému pacientovi se namíchá směs kapek, přesně na jeho problém či nemoc.


Možnosti využítí této terapie :

psychické - jakýkoliv strach, nejistota, beznaděj, pocit osamělosti, deprese, nespavost, návaly žárlivosti, hněvu a zlosti, mentální únava, méněcennost, tréma ze zkoušek, neplodnost, atd.

fyzické - hyperaktivita dětí, alergie, hyperfunkce orgánů, zrak, migrény, zažívání, kožní problémy, imunita, závislosti (na lidech, kouření, drogách, jídle), noční pomočování, střevní problémy, bolesti, atd.