» Biorezonanční přístroje
 

Princip biorezonanční terapie

Co je rezonance ?
Uveďme názorný příklad: Když uhodíte do ladičky v pokoji, ve kterém stojí klavír, odpovídající struna v piánu začne rezonovat. Prostřednictvím určitých vlnových délek (frekvencí) spolu komunikují i buňky. Není-li komunikace rušena cizorodými frekvencemi, je daná osoba zdravá.
Když se například dostane do těla toxin, vysílá rušivé frekvenční obrazy, které vadí vlastním tělesným regulačním silám a postupně oslabují tělesné funkce.

Lidské tělo vysílá různé elektromagnetické vlny, přičemž buňky různých tkání a orgánů mají specifická vlnění.Vlnění u zdravého člověka je jiné než u nemocného.

 

BIOREZONANCE – technologie

Biorezonance je nenásilná oscilační terapie bez jakýchkoliv vedlejších účinků, která je ovládána počítačem.
Přístroj s elektrodami přiloženými na tělo měří elektromagnetické vlnění pacienta. První krok je diagnostický, kdy za pomoci speciálního elektronického filtru přístroj rozliší fyziologické „zdravé“ signály těla od patologických „nemocných“. Druhý krok je terapeutický a ten spočívá v tom, že patologické signály jsou v přístroji invertovány „obráceny“ na fyziologické a vráceny zpět do těla pacienta.
Zmenšením počtu patologických signálů v organismu se vyrovná biopotenciál lidského těla a tím i nastartování uzdravujících tělních mechanismů s rychlým zdravotním efektem.
Technologie pracuje pouze s pacientovými vlastními signály. Terapie je absolutně bezbolestná...

...zobrazit celý článek

 

Možnosti využití této terapie :

Využití je prakticky neomezené, pomáhá při akutních i chronických nemocech.
Např. :
- odvykání kouření a léčení jiných závislostí
- snižování nadváhy (ovlivnění centra sytosti atd.)
- alergie
- autoimunitní poruchy, stabilizování cukrovky I.typu a léčba II.typu
- infekční nemoci, ničí viry, bakterie a plísně
- gynekologické nemoci a neplodnost
...

...zobrazit celý článek